25. 5. Viola

Zítra: Filip
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Setkání pečujících v Pelhřimově v Hodině H

Setkání pečujících v Pelhřimově v Hodině HDatum konání:
13.6.2024

Jako na minulých setkáních budou mít účastníci prostor sdílet své současné rozpoložení a zkušenosti, radosti i strasti. Přijďte s námi strávit společný čas, který vyplníme dle Vašich potřeb. Budeme rády, když o Vaší účasti budeme vědět předem, ale není to nutnost. Pokud budete mít čas, zastavte se za námi klidně jen na chvilku vypít čaj nebo nás jen potěšit Vaším pozdravem.

Zároveň nám dovolte Vás informovat o dalších událostech, které jsou v rámci projektu Vysočina pečuje realizované zdarma. Doporučujeme Vám také sledovat web www.vysocinapecuje.cz, kde můžete sledovat nejen plánované akce, ale také poslouchat podcasty nebo najít odpovědi na své otázky. Zajímavé odkazy sdílíme vždy také na facebookové stránce aktuálně plánované události v Pelhřimově.

 

Plánované akce jsou následující:

 15.4.2024 Jihlava - Naučme se ošetřovat I - Na tomto kurzu se dozvíte základní informace o ošetřování osob se sníženou soběstačností. Z osobní zkušenosti můžeme říci, že na kurzu se dozvíte spoustu praktických a zajímavých tipů, které Vám v reálné péči mohou pomoci. Tento kurz totiž proběhl už v Havlíčkově Brodě (10.4.2024).

 

14.5.2024 Třebíč - Naučme se ošetřovat I - Viz stejnojmenný kurz v Jihlavě.

 

15.5.2024 Jihlava a online - Well-being - Tento kurz má podtitul Cesta k životní pohodě a duševnímu zdraví. Název přesně reflektuje, čím se přednáška bude zabývat. Termín well-being lze přeložit jako dobré bytí, čili řeč bude o tom, co můžeme udělat pro to, abychom se ve své situaci cítili dobře, a to i ve chvílích, kdy řešíme náročné životní situace.

 

5.6.2024 Jihlava a online - Zátěž pečovatele - Kurz poskytne tipy a rady jak nevyhořet a poskytovat kvalitní a dlouhodobou péči. Je jasné, že pozice pečovatele je náročná a je třeba o sebe pečovat a přijímat svoji roli se všemi emocemi a obavami, které přináší. Kurz poradí, jak se s tím vším vypořádat.

 

Více informací o jednotlivých událostech naleznete v příloze. Všechny tyto kurzy jsou pro Vás zdarma.

Pokud budete potřebovat, můžete nás kontaktovat i s dotazem na připojení se ke kurzům online. Rády Vám s připojením pomůžeme.

 

Na podzim jsou kromě dalších setkáních pečujících plánované také další kurzy, které budou navazovat s dalšími informacemi o ošetřovatelství, ale také poskytnou informace o dávkách a kompenzačních pomůckách, které můžete pořídit. O všem Vás budeme informovat.

 

 

V případě jakýchkoli dotazů nebo připomínek nás neváhejte kontaktovat. Na setkání se na Vás budeme těšit! 

 

S přáním krásných dnů 

 

Eva Závůrková

778 164 479

eva.zavurkova@centrum.cz